Aktualności

Beniaminek zgarnął pełną pulę

W meczu trzeciej kolejki nowego sezonu nasza drużyna przegrała na własnym parkiecie z Górnikiem Zamek Książ Wałbrzych.

Pierwsza kwarta należała do czerwono-czarnych, którzy wypracowali pięć oczek przewagi. Podczas drugiej odsłony goście odrobili straty z nawiązką i do przerwy prowadzili 52:47. Po zmianie stron ekipa z Wałbrzycha przypieczętowała zwycięstwo, a podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego musieli przełknąć gorycz drugiej porażki w rozgrywkach.

Polski Cukier Start Lublin - Górnik Zamek Książ Wałbrzych 84:93 (31:26, 16:26, 25:25, 12:16)

Lublin: Drame 23, Ramey 14, Lecomte 13, De Lattibeaudiere 11, Karolak 11, Put 10, Szymański 2, Pelczar, Krasuski

Wałbrzych: Gotcher 15, Wyka 15, Marchewka 13, Smith 12, Gilbert 12, Kulka 9, Smith 7, Patton 6, Berzins 6, Bojanowski 5, Wiśniewski

Sędziowali: Marek Maliszewski, Robert Mordal, Paweł Pacek